Atskira kardio zona

Sportuojant didelį dėmesį būtina skirti širdžiai. Pasirinkus per didelius krūvius, galima ne juokais sutrikdyti jos darbą ir sulaukti neigiamų pasekmių. Dėl šios priežasties Telšių sporto centre „Džiugas Gym“ įrengėme atskirą kardio zoną, kurioje su specialiais treniruokliais galėsite tinkamai apšilti, gerinti širdies bei kraujagyslių sistemą bei mažinti kūno svorį.

Daugelyje užsienio sporto klubų naudojami „Technogym“ kardio treniruokliai yra ir mūsų salėje. Funkcionalūs, patogūs naudoti bei kartu su kompiuterinėmis technologijomis integruoti įrenginiai padės palaikyti stabilią širdies veiklą atliekant įvairaus intensyvumo pratimus. Šie treniruokliai taip pat didina ištvermę bei padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų.

Kardio zonoje galėsite sportuoti ant bėgimo takelių, kardio dviračių ar elipsinių treniruoklių. Speciali prietaisų konstrukcija užtikrina ergonominius kūno judesius, dinamiškas treniruotes ir, žinoma, naudą sveikatai.

Smagus pasivaikščiojimas, važinėjimas dviračiu ar bėgiojimas gryname ore atšalus orams tampa komplikuotas. Tačiau turime išeitį: treniruoklius-dviračius, bėgtakius bei elipsinius treniruoklius, su kuriais sportuoti galėsite bet kokiu oru. Patogi bei lengvai naudojama sporto įranga yra suderinta su šiuolaikiškomis technologijomis.

Treniruokliai kardio pratimams turi integruotus kompiuterius, kuriuose kiekvienas gali pasirinkti jiems tinkamą bėgimo ritmą, laiką, pasitikrinti širdies darbą, pulsą ir pan. Priešais nedideliame, bet aiškiame ekrane savo sveikatos būklę galėsite sekti visos treniruotės metu.

Ugdykite sveiką sportavimo įprotį.

Atskira kardio zona

Su specialiais treniruokliais galėsite tinkamai apšilti, gerinti širdies darbą bei mažinti kūno svorį.

Pirtis

Tik pailsėjęs žmogus gali jaustis žvalus, energingas ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Masažai

Limfodrenažinis masažas – ne tik grožiui, bet ir puikiai savijautai

Soliariumas

Modernus, kelių karščio lygių soliariumas užtikrina lygų švelniai rudą įdegį.

Baras

Po treniruočių galėsite išgerti sveiką kokteilį, praturtintą maistingomis medžiagomis.