Profesionalūs treneriai

Čia dirbantys profesionalūs sporto treneriai įvertina žmogaus ištvermę, atsižvelgę į tam tikrus sveikatos apribojimus ar kitus aspektus padeda tinkamai pasirinkti krūvį, ritmą ir efektyviai išnaudoti treniruoklius.

Komfortas

Siekiame užtikrinti komfortą sportuojantiems, todėl sporto salėse įrengėme galingas oro vėdinimo sistemas. Juk grynas oras – toks svarbus siekiant puikių sporto rezultatų. Entuziastingą atmosferą pas mus kuria vienos naujausių garso sistemų. „Džiugas Gym“ sporto centre turime ir daugybę atpalaiduojančių procedūrų, kurios padės atgauti jėgas ir šalins įtampą po sunkios darbo dienos.

Poilsio erdvė

Po intensyvių treniruočių pailsėkite mėgaudamiesi pirtimi, masažu ar sveikuolišku kokteiliu. Sporto centre „Džiugas“ įrengta pirtis, masažo kabinetas, soliariumas, baras. Apsilankykite pas mus Jums patogiu metu ir suteikite jėgų savo kūnui bei sielai.

Patogus susisiekimas

Šalia centro yra automobilių stovėjimo aikštelę, tad Jums nereiks sukti galvos, kur palikti automobilį. O važinėjantiems viešuoju transportu susisiekimas taip pat nekels jokių problemų.