Norite, kad treniruočių salė jums taptų antraisiais namais, tačiau sportuodami jaučiatės nedrąsiai, bijote atlikti pratimus netaisyklingai? Sporto centro “Džiugas Gym” treneriai yra pasiruošę jums padėti! Profesionalūs ir puikiai savo darbą išmanantys treneriai, Neringa, Tomas ir Stasys padės įveikti visas jūsų baimes ir sporto salėje jaustis geriau nei namuose. Individualūs sporto bei rekomendaciniai mitybos planai skirti jums, padės pagražinti netobulas kūno linijas ar netgi pasiekti maksimalų rezultatą, kurio dėka galėsite siekti dar aukštesnių tikslų. Treneriai ne tik padės numesti svorį ar ištobulinti kūno formas, tačiau taip pat supažindins su sporto sale ir įsigilins tik į jūsų problemas bei norus. Kliento individualumas ir rūpinimas juo - mums yra svarbiausias.

Jau ne pirmą kartą lankotės sporto salėje, tačiau jums nepavyksta išvengti stiprių ar netgi minimalių traumų? Nepraraskite brangaus laiko gydydami patirtas traumas. Kreipkitės į mūsų trenerius ar kineziterapeutą Lauryną. Treneriai paaiškins taisyklingą sporto rėžimą, laikyseną bei svarmenų laikymą treniruočių metu.

Dėl platesnės informacijos apie Sporto centro “Džiugas Gym” trenerius, rašykite bei skambinkite kontaktuose nurodytu El. paštu bei telefonu. Mes greitai atsakysime į jūsų užklausas ir žinutes bei žinoma suteiksime aktualiausią informaciją bei pasiūlysime tik jums tinkantį trenerį.

Stasys - asmeninis treneris (ACE Certified)

Intensyviai sportuoju jau nuo 16 metų – tačiau esu ne tik sporto, bet ir apskritai sveikos gyvensenos entuziastas: domiuosi sveika mityba, teisingu sportu, jų sąveika ir nauda žmogaus savijautai ir gyvenimui.